Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, měny, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, země EU, týmy NHL, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, školství, chemie, rostliny, zkratky, nástroje, cestování, ekonomie a ekonomika, počítače, politika, náboženství a křesťanství, nápoje, účetnictví, věda, různé, technika, latina, stavebnictví, hardware, kultura, bankovnictví, lékařství a medicína, sport, psychologie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, weby, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty zdarma, Istanbul, Přehled formátů souborů, zajímavosti, multimédia, Online hry zdarma, V, Webové online testy zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled vlajek USA

Aforismy, úsloví, hlášky, přísloví, bonmoty, motta, rčení

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, hlášky, přísloví, bonmoty, motta, rčení, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Jižní Karolína, Pensylvánie, Nebraska, Nové Mexiko, Aljaška, New York, Massachusetts, Havaj, Wisconsin, Montana, Connecticut, Severní Dakota, Missouri, Jižní Dakota, Kansas, Michigan, Oklahoma, Mississippi, Arkansas, Washington, Maryland, Utah, Delaware, Oregon, Iowa atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit soubory následujících typů: spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Keywords:zeměpis, výukové pomůcky, Hry pro kluky, Slovník pojmů Co je to?, Fotografie topmodelek, Adventní magazín, webové stránky, info, Texty blahopřání, doporučujeme, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Adventní magazín

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Farmářské hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Logické hry apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, český jazyk, nápoje, chemie, internet, účetnictví, ekonomie a ekonomika, rostliny, politika, bankovnictví, nemoce, technika, školství, fyzika, zločin a právo, věda, počítače, různé, jídlo, materiály, příroda, sport, psychologie, kultura atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat soubory těchto typů: video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, A, Dopravní značky, cestování, Obrázek Domina, K, linky, Online hry zdarma, zadarmo

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mluvčí, Československo, Mim, Lord, Svatý, Básník, Skladatel, Žijící, Hejtman, Náboženství, Scénárista, Orlík, Zpěvačky, Poslanci, Křesťanství, Pedagog, Hudebnice, Ministři, Zpěvačka, Kněz, Ministr, Životopis, Vojáci, Olympijští vítězové, Žhavé výstřely, Archivář, Prezidenti, Voják, Hokej, Itálie, Poprava, Čeští králové, Philadelphia Flyers, Antropolog, Romantismus, Miliardáři apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, sport, přezdívky, vlastnosti, věda, profese a zaměstnání, historie, zločin a právo, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, fikce a fantasy, záliby, mytologie, rodinné vztahy, školství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, poruchy atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Kameňáky, vtipy, ftipy, fórky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, ftipy, fórky, fóry, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O mužích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Němcích apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, odkaz, Databáze osobností Kdo je to?, Hong Kong, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Keira Knighley, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, hyperlinky

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mluvčí, Československo, Mim, Lord, Svatý, Básník, Skladatel, Žijící, Hejtman, Náboženství, Scénárista, Orlík, Zpěvačky, Poslanci, Křesťanství, Pedagog, Hudebnice, Ministři, Zpěvačka, Kněz, Ministr, Životopis, Vojáci, Olympijští vítězové, Žhavé výstřely, Archivář, Prezidenti, Voják, Hokej, Itálie, Poprava, Čeští králové, Philadelphia Flyers, Antropolog, Romantismus, Miliardáři apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, sport, přezdívky, vlastnosti, věda, profese a zaměstnání, historie, zločin a právo, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, fikce a fantasy, záliby, mytologie, rodinné vztahy, školství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, poruchy atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závodní, Strategie, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Moudra, výroky, moudrosti, úsloví, bonmoty, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, moudrosti, úsloví, bonmoty, motta, přísloví, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Super online kvízy, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Super online hry zdarma, Sexy Azumi Kawashima, internetové stránky, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Světové vlajky, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Fotografie topmodelek, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
Kate Hudson
Tipy na Partnerské weby
Online hry omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.