Partnerské weby pro děti i dospělé

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro notebook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, phablet, ultrabook, mobil, PC, displej, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 7, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Android, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, květiny, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 750x1334, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1536x2048, 1280x720, 2560x1920, HD 1280x720, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 2560x1440, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1152x768 atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, M, Stručný encyklopedický slovník, Dětské omalovánky, Free game online hry, F, Vlajky států USA, Texty blahopřání, Full HD wallpapers na PC, V, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?

Fóry, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Střílečky, Strategie, Adventury, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Síť pro děti i dospělé

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:cestování, URL, odkaz, doporučujeme, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, zábava, Vlajky států světa, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, hyperlinky, zeměpis, Členské země americké federace

Fóry, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, vtipné texty, fórky, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, černý humor, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu apod.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční gamesky, Letecké simulátory, Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Informace pro děti i dospělé

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: školství, Online biografie, životopisy osobností, multimédia, Kim Kardashian, Pozadí na PC, Obrázky, kliparty, F, Omalovánky pro děti, linky, zdarma, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, filozofie, křesťanství, politika, herectví, herci a herečky, věda, politici, záliby, školství, národnost, fikce a fantasy, přezdívky, sport, osobnosti, psychologie, vlastnosti, poruchy, historie atd.

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, počítač, PC, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, displej, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 2000, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Formule 1, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, fraktály, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, motorky, nature - příroda. Dostupné rozměry 1280x854, 1152x768, 1680x1050, 375x812, 1080x1800, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1366x1024, 412x846, 2160x3840, 1152x1920, 360x640, 640x480, Full HD 1080x1920, 1366x768 atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, nemoce, chemie, rostliny, různé, příroda, materiály, internet, zkratky, sport, latina, věda, náboženství a křesťanství, jídlo, bankovnictví, literatura, zločin a právo, nástroje, stavebnictví, politika, psychologie, hardware, technika, software atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, halloween, jídlo a nápoje, náboženství, hmyz, ovoce, osobnosti a lidé, rostliny, sport, nástroje a přístroje, auta, hudba, zelenina, Vánoce a Advent, ženy a dívky, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, smajlíci a emotikony, stavby, symboly, láska atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, Biografie slavných osobností, Krátká velikonoční báseň, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Winona Ryder, Státní prapory, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, filozofie, křesťanství, politika, herectví, herci a herečky, věda, politici, záliby, školství, národnost, fikce a fantasy, přezdívky, sport, osobnosti, psychologie, vlastnosti, poruchy, historie atd.

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, počítač, PC, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, displej, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 2000, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Formule 1, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, fraktály, free wallpapers, fantasy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, motorky, nature - příroda. Dostupné rozměry 1280x854, 1152x768, 1680x1050, 375x812, 1080x1800, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1366x1024, 412x846, 2160x3840, 1152x1920, 360x640, 640x480, Full HD 1080x1920, 1366x768 atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Voják, Vojevůdce, Státník, Američané, Vražedkyně, Dramatik, Ministři, Režisér, Trest smrti, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Esejista, Američan, Textařka, Královna, Zavražděn, Žhavé výstřely, New Jersey Devils, Romantismus, Maršál, Ministr zahraničí, Továrník, Kancléř, Starověký Egypt, New York Rangers, Český slavík, Ekonom, Kladno, Obchodník, Miliardáři, Atentát, HIV pozitivní, Malíř, Olympijský vítěz, Hokej, Country apod.

Klíčová slova: webovky, Wallpapers na plochu PC, Vánoční web, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší online hry zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, tipy, weby, Dopravní značky, zdroje informací, Webové online hry zdarma, internetové stránky, Heather Locklear, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Fernando Torres
Odkazy na zajímavé weby
Catherine Zeta-Jones
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Linky na partnerské weby
Vlajky zemí střední Asie
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.