Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Ohio, New York, Idaho, Nové Mexiko, Florida, New Jersey, Tennessee, Vermont, Severní Karolína, Georgie, Severní Dakota, Nebraska, Montana, Rhode Island, Minnesota, Louisiana, Oregon, Kansas, Mississippi, Michigan, Indiana, Maine, Texas, Illinois, Virginie atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, informace a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, okresy České republiky, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, státy usa apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, online html5 hry, Barbie hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Deskovky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Adventury, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky apod.

Klíčová slova: zadarmo, internetové stránky, webové stránky, Prapory českých měst, Blahopřání vánoční, V, zdroje informací, Online zeměpisné testy zdarma, Luis Suárez, internet, zábava, Webové html5 hry zdarma, Vánoční web

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy, informace a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Logické hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:A, Superhry a hry online zdarma, linky, Členské země americké federace, Tapety na plochu psi, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Životopisy osobností, Wallpapers na plochu PC

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, informace a zábava

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky zemí severní Ameriky, tipy, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, Striptýz, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Ftipy, frky, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, grafiku, obrazy disků, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Adventní magazín, Online testy zdarma, Tapety na plochu květiny, Online životopisy, biografie, info, webovky, Free style - volný styl, volný čas, pro děti, V

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Ftipy, frky, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Informace, informace a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, psychologie, zločin a právo, politici, školství, poruchy, záliby, sport, věda, lékařství, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, křesťanství, filozofie, umělci atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, kuriozity, cestování, Státní prapory zemí světa, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Wallpapers na plochu počítače, Free game online hry, doporučujeme, F, Členské země americké federace, weby, Státní vlajky, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Online hry zadarmo
Odkazy na užitečné webové stránky
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety pro Windows
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Vše pro kolo
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.