Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete online html5 hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Deskovky, Farmářské hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Adventury, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, multimédia, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Chelsea Football FC, tipy, Online testy zdarma, V, Flag of Switzerland, Státní vlajky zemí, URL, volný čas, zadarmo

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Adventní svícen, Dia, Tiskárna, Keramický adventní věnec, Linux, Advent, Třásně, Keramika, Vídeň, Ježíš Kristus, Vánoční svařák, Vánoční ubrusy, Smrk, Láska nebeská, Přáníčko, Jedle, Košíčky, Sám doma, Kavkazská jedle, Mrazík, K Tisku, Pastýř, Vídeňský punč, Řetězy, Sněhová vločka, Skleněné ozdoby, Striezelmarkt, PF, Stromeček, Obrazovka apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, země EU, měny, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

úsloví, motta, výroky, myšlenky, rčení, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, úsloví, motta, výroky, myšlenky, rčení, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o ženách od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:Životopisy slavných osobností, humor, ú, školství, Omalovánky k vybarvení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD tapety na PC zdarma, výukové pomůcky, Liverpool F.C., weby, Online zeměpisné testy zdarma, Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie a podobně.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Síť, volný čas a zábava

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, displej, mobil, smartphone, počítač, ultrabook, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 7, Lubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows NT, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS. Pozadí na plochu počítače z kategorií hudební tapety, auta, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, příroda, krajina, zvířata, noční města, letadla, wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, rostliny, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí hi res 2560x1920, 1440x960, 854x480, 1200x1920, 1920x1200, 2048x1536, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1280x768, 1024x600, HD 1280x720, 375x812, 1800x1440, 640x480, 320x568 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, sport, příroda, různé, technika, filozofie, psychologie, fyzika, literatura, školství, jídlo, cestování, účetnictví, věda, software, lékařství a medicína, chemie, nemoce, internet, hardware, nápoje, bankovnictví, stavebnictví, zkratky atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: linky, internet, odkaz, Tapety na plochu letadla, F, Přehled souborových přípon, Online vánoční webzine, Beyoncé Knowles, Online testy a kvízy zdarma, Pozadí na PC, hyperlinky, webovky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Náš tip, volný čas a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, záliby, profese a zaměstnání, zločin a právo, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, fikce a fantasy, přezdívky, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, věda, sport, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, lékařství, státní správa, mytologie atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: pro dospělé, Dopravní značení, pro děti, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, webové stránky, Členské země americké federace, zábava, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, počítače, Webové html5 hry zdarma, F

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, volný čas a zábava

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, zeměpis, Webové online hry zdarma, Obrázek Těhotenství, zdarma, ú, Online vánoční webzine, internetové stránky, Počítačové tapety pro Windows, Online hry pro děti zdarma, Chicago city, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Obrázky k svátku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Brooke Shields
Odkazy na zajímavé weby
Cestování po Evropě
Tipy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Grunge hudební rockový styl
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Wallpapery, omalovánky, spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.