Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, úřady a ministerstva apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jezulátko, Vánoční prostírání, Adventní věnec, Rumové řezy, Píseň, Vídeňský punč, Štóla, Recepty, Drážďany, Neviňátko, Bůh, Atmosféra, Koleda, Vosí hnízda, Květiny, Košíčky, PF, Alkoholový kalendář, Strom, Vánoční koledy, Vánoční stromek, Striezelmarkt, Vánoce, Vánoční hvězda, Ostrava, Vánoční stromeček, Tichá noc, Omalovánky, Vánoční koule, Windows, Korálky apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Wallpapers na plochu PC, internetové stránky, pro děti, Sexy Heidy Klum, Kliparty pro Office, výukové pomůcky, počítače, Kubovy osobní stránky o cestování, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Prapory regionů a království, Staré hry online

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, ekonomie a ekonomika, technika, internet, rostliny, chemie, věda, nástroje, zkratky, filozofie, sport, účetnictví, lékařství a medicína, stavebnictví, politika, kultura, matematika, fyzika, software, náboženství a křesťanství, nápoje, jídlo, počítače, psychologie atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Pozadí, Vánoční stromeček, Kameňák, Německy, Vánoční trhy, Řetězy, Pokrmy, Borovice, Třásně, Obrazovka, Vánoční koledy, Ohňostroj, Monitor, Křesťanství, Květiny, Vánoční punč, Brambořík, Samolepky, Tapeta, Perníčky, Film, Advent, Kinder, Jmelí, Sněhová vločka, Vánoční pozadí, Recepty, SMS, Dia, Tisk apod.

Keywords:linky, Dopravní značení, Vlajky zemí světa, školství, Kdo je to Ježíš?, odkazy, Online zeměpisné testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Geography and flags, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Vánoční web

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Logické hry, Akční gamesky, Hannah Montana, online html5 hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Adventury, Sportovní gamesy, Auta a závodní apod.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Animace, Adventury, Logické hry, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, technika, kultura, volný čas

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Moudrosti, motta, aforismy, myšlenky, bonmoty, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, motta, aforismy, myšlenky, bonmoty, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o zlu od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Štědrý večer, Nejlepší hry pro dívky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, multimédia, Kam na výlet?, doporučujeme, webovky, tipy, Free game online hry

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Motta, rčení, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, moudra

Citáty slavných, Motta, rčení, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Fóry, černý humor, kameňáky, frky, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, černý humor, kameňáky, frky, fórky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O škole, O mužích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Windows, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Washington, Georgie, Mississippi, Maine, Arizona, Montana, Ohio, New Jersey, Michigan, Maryland, Delaware, Wyoming, Missouri, Wisconsin, Illinois, Nebraska, Havaj, Arkansas, Kalifornie, Severní Dakota, Jižní Karolína, Tennessee, Nové Mexiko, New Hampshire, Texas atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, ženy a dívky, halloween, osobnosti a lidé, stavby, mapy, muži, nápoje, hmyz, náboženství, ovoce, květiny, hudba, sport, zelenina, ptáci, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, smajlíci a emotikony, auta atd.

Klíčová slova: zdarma, zábava, Seznam vlajek měst České republiky, Recept na vánoční punč, Full HD tapety na PC zdarma, V, Státní prapory zemí světa, Eri Aikawa, URL, Hry pro dívky online, A

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Motta, rčení, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, moudra

Citáty slavných, Motta, rčení, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: cestování, zeměpis, info, hyperlinky, Prapory českých měst, Vánoční kliparty, Americké federální vlajky, kuriozity, webové stránky, Biografie známých osobností, pro dospělé, internet, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Co je to escort agency?
Tipy na zajímavé weby
Co je to Romulus Remus?
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky na plochu
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Britney Spears
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Státní vlajky všech zemí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obázek Těhotenství

Děkujeme vám za vaši návštěvu.