Partnerské weby, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Informace, důležité informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: weby, Seznam zkratek a akronymů, Super online kvízy, odkazy, Norská předpověď počasí, zdroje informací, Hry pro nejmenší online, F, Biografie Nicole Kidman, hyperlinky, V, linky, zeměpis

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Hlášky, výroky, motta, moudra, aforismy, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, motta, moudra, aforismy, přísloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o lži od různých známých osobností.

Internet, síť, důležité informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, Tapety, wallpapery na plochu PC, internetové stránky, Vlajky amerických států USA, info, Jennifer Aniston, Ilustrační obrázky, webové stránky, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, rostliny, cestování, počítače, zločin a právo, zkratky, jídlo, hardware, software, náboženství a křesťanství, účetnictví, politika, technika, nápoje, materiály, věda, stavebnictví, příroda, český jazyk, nemoce, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, kultura, psychologie atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Akční hry, Adventury, Sportovní hry, Relaxační hry, Závody aut, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Texas, New York, Oregon, Montana, Kalifornie, Colorado, Vermont, Pensylvánie, Wyoming, Západní Virginie, Havaj, Jižní Karolína, Nebraska, Idaho, Oklahoma, Michigan, Utah, Louisiana, Missouri, Arizona, Washington, Rhode Island, Indiana, Ohio, Wisconsin, Tennessee atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Vojevůdce, Producent, Filozof, Boston Bruins, Miliardář, Komunista, Dabérka, Fotograf, Maršál, New Jersey Devils, Rakousko-Uhersko, Exilový prezident, Básník, Ministr, Pedagog, Komunisté, Podnikatelé, Kladno, Ital, Poprava, Antropolog, Podnikatel, Čeští králové, Upálen, Dallas Stars, Country, Prezidenti, Životopis, Státník, Básníci, Malíř, Vražedkyně, Trenérka, ČSSD, Sci-fi apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, FC Barcelona, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, H

Wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v monitor, obrazovka počítače, PC, mobil, displej, notebook, tablet, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 10, Windows 10 Mobile. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, psi a štěňátka, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, noční města, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 800x1280, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 768x1024, hi res 2560x1920, 1280x800, 1152x864, 1536x2560, 360x720, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 750x1334, 375x812, 2160x3840 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, cestování, technika, lékařství a medicína, nástroje, náboženství a křesťanství, bankovnictví, politika, stavebnictví, zločin a právo, účetnictví, filozofie, rostliny, věda, hardware, matematika, internet, zkratky, český jazyk, psychologie, různé, ekonomie a ekonomika, chemie, sport atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, systémové soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

World wide web, internet, důležité informace

Anekdoty, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, vtipné texty, fórky, fóry, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, ženy a dívky, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, halloween, auta, přístroje, květiny, mapy, stavby, láska, zelenina, rostliny, náboženství, sport, ovoce, věda, ptáci, Vánoce a Advent, muži, symboly, hmyz, dopravní prostředky atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro kluky, tipy, Fotografie Mamiko Tayama, Nejhranější hry online, Tapety na PC, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky zemí jižní Asie, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Online testy a kvízy zdarma

Wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v monitor, obrazovka počítače, PC, mobil, displej, notebook, tablet, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 10, Windows 10 Mobile. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, psi a štěňátka, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, noční města, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 800x1280, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 768x1024, hi res 2560x1920, 1280x800, 1152x864, 1536x2560, 360x720, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 750x1334, 375x812, 2160x3840 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, cestování, technika, lékařství a medicína, nástroje, náboženství a křesťanství, bankovnictví, politika, stavebnictví, zločin a právo, účetnictví, filozofie, rostliny, věda, hardware, matematika, internet, zkratky, český jazyk, psychologie, různé, ekonomie a ekonomika, chemie, sport atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, systémové soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Síť, důležité informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Farmářské hry, Omalovánky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: cestování, školství, Obrázky na PC ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, A, Vtipy, kuriozity, Wallpapers na PC, Online životopisy, biografie, humor, webovky, Dopravní značky, Sexy Sandra Bullock, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Lady Gaga naked
Linky na partnerské weby
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Tipy na zajímavé weby
Taylor Swift naked
Naše tipy na zajímavé stránky
Five-card draw
Odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu města

Děkujeme vám za vaši návštěvu.