Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Wallpapery na tablet - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na tablet. vhodné pro tablet, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, notebook, smartphone, displej, monitor, mobil, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 10, OSX. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, motorky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, fantasy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, tenisté a tenistky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1440x960, 854x480, 2048x1080, 2560x2048, 320x568, 1200x1920, 2560x1600, 1152x768, 1920x1080, 2560x1920, 1920x1200, 640x480, 1440x2560, 393x786, 375x667 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Maine, Severní Karolína, Arizona, Vermont, Nevada, Kansas, New Hampshire, Alabama, Missouri, Louisiana, Nové Mexiko, Oklahoma, Pensylvánie, New York, Západní Virginie, Colorado, Oregon, Wisconsin, New Jersey, Ohio, Arkansas, Jižní Karolína, Kalifornie, Montana, Delaware atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Wisconsin, Arkansas, Illinois, Delaware, Tennessee, New Jersey, Kalifornie, Oregon, Vermont, New York, Utah, Massachusetts, Severní Dakota, Idaho, Virginie, Georgie, Alabama, Colorado, Aljaška, Ohio, Mississippi, Montana, Kentucky, Maine, Minnesota atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Vlajky států USA, humor, webovky, Králík na sáňkách, V, Tapety na plochu PC, Státní prapory zemí světa, Celebrita Christina Applegate, Adventní magazín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, č, Seznam vlajek měst České republiky

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v phablet, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, mobil, smartphone, PC, notebook, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 7, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 98, Java ME, Red Hat Linux, Windows 95. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: rostliny, voda a bubliny, noční města, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 1440x960, 750x1334, 2160x3840, 375x667, 360x720, 1536x2048, 2048x1080, 1440x2560, 1080x1800, 854x480, 2560x1600, 1280x768, 2560x2048, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1024x768 atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slámový adventní věnec, Řetězy, Brno, Pastýř, Vánoční stromek, Vánoční ubrusy, Láska nebeská, Ostrava, Obrazovka, Tapeta, Vinná klobása, Keramický adventní věnec, Vánoční prostírání, Ježíš Kristus, Vánoční pozadí, Rostliny, Plocha, Ohňostroj, Jingle Bells, Popelka, Sněhová vločka, Kavkazská jedle, Pro děti, Vánoční světýlka, K Vytištění, Mrazík, Hostina, Štědrý večer, Vánoční stromeček, Kapr, Tisk apod.

Informace, technika, zábava, informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Exilový prezident, Slovák, Továrník, Producent, Scénárista, Válka, Žijící, Stoletá válka, Američané, Renesance, Diplomat, Češi, Rakušan, Československo, Dabérka, Poslanec, KHL, Ministr, NHL, Hejtmani, Němci, Avangard Omsk, Dallas Stars, Český slavík, Rétorika, Překladatel, Komunista, Olympiáda, Prezident, Boston Bruins, Olympijský vítěz, Druhá světová válka, Textař, Imitátor, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvačka apod.

Keywords:odkazy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online hry zdarma, počítače, Recept na vídeňský punč, multimédia, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Zkraťte si čekání na Štědrý večer při hraní vánočního pexesa, webové stránky, Online hry zdarma, hyperlinky

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, online html5 hry, Adventury, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Logické hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Akční gamesky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Síť, technika, zábava, informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zábava, cestování, tipy, Ruletka Gra, Online web Hry zdarma bez registrace, školství, V, Celebrita Ashley Judd, Online životopisy, biografie, weby, linky, pro dospělé

Moudrosti, aforismy, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, z kategorií citáty o lásce, citáty o životě, citáty o dobru, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smutku od různých známých osobností.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, technika, zábava, informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: zeměpis, Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční stromeček, zajímavosti, Federace USA, Wallpapery na tablet, Vánoční obrázky k vybarvení, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Kliparty pro Office

Moudrosti, aforismy, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, z kategorií citáty o lásce, citáty o životě, citáty o dobru, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smutku od různých známých osobností.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. NHL, Královna, Čech, Itálie, Vražedkyně, Továrník, Prezident USA, Sebevražda, Diplomat, Husité, KSČ, Architekt, Žijící, Státník, Malíř, Podnikatelé, Američan, Habsburkové, Trest smrti, Podnikatel, Prezident, Exilový prezident, První republika, Textař, Dabérka, Historik, Miliardář, Životopis, Producent, Právník, Trenérka, Hokej, Slovenští prezidenti, Poprava, Upálen, Ministři apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Brno, K Tisku, Vídeň, Bramborový salát, Václavské náměstí, Vídeňský punč, Křesťanství, Vánoční koule, Plocha, Papírové ozdoby, Jedle, Patchwork, Jmenovky, PF, Lindt, Adventní trhy, Anděl, Vánoce, Písnička, Koleda, Staroměstské náměstí, Vánoční filmy, Striezelmarkt, Rostliny, Sněhová vločka, Hostina, Špalda, Dárky, Smrk, SMS, Santa Claus apod.

Klíčová slova: pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, internet, volný čas, Adventní koleda, Staré hry online, Hry pro nejmenší online, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Natalie Portman, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Zvířátka na pozadí monitoru
Odkazy na užitečné webové stránky
Chelsea Football Club
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Tipy na užitečné weby
Czech Republic
Odkazy na zajímavé weby
Jessica Alba
Zajímavé webové stránky
Topmodelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.