Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Moudra, bonmoty, aforismy, rčení, myšlenky, výroky, úsloví

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, aforismy, rčení, myšlenky, výroky, úsloví, z kategorií přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Bonmoty, moudra, přísloví, aforismy, výroky, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Bonmoty, moudra, přísloví, aforismy, výroky, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o lásce, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, zelenina, halloween, hmyz, přístroje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, nástroje a přístroje, zvířata, auta, ptáci, nápoje, sport, ovoce, věda, Vánoce a Advent, mapy, osobnosti a lidé, rostliny, hudba, symboly atd.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, tipy, Celebrita Gwen Stefani, Onlinovky zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Kdo byl Ježíš Kristus?, Dopravní značky, Seznam přípon a koncovek souborů, M, webové stránky

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, láska, rostliny, věda, ptáci, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, zelenina, přístroje, sport, dopravní prostředky, symboly, smajlíci a emotikony, stavby, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hudba, Vánoce a Advent, muži, náboženství, jídlo a nápoje, hmyz atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:volný čas, hyperlinky, Životopisy osobností, Staré hry online, Svícen, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Online omalovánka k Novému roku, multimédia, zajímavosti, počítače

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Střílečky a podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Animace, Hry pro děti a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, Skleněné vánoční ozdoby, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Online vánoční magazín, Online hry zdarma, zdarma, kuriozity, Staré hry online, weby

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, politici, fikce a fantasy, přezdívky, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, zločin a právo, umělci a umění, křesťanství, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, historie, záliby a hobby, státní správa, lékařství, profese a zaměstnání atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, phablet, počítač, tablet, smartphone, mobil, ultrabook, notebook a pro operační systémy Android, macOS, Chrome OS, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows NT, SUSE Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 95. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, psi a štěňátka, auta, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hudební tapety, budovy a stavby, letadla, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, rostliny, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery. Stahujte v rozlišení 1280x854, 1680x1050, 320x568, 1600x1200, 375x812, 2048x1080, 750x1334, 1600x2560, 1152x864, 1280x1024, 1920x1280, 393x786, 1200x1920, 1800x1440, 1536x2560, 800x1280 atd.

Klíčová slova: Prapory českých měst, linky, Kliparty pro dokumenty, Betlémské světlo, humor, B, Seznam zkratek a akronymů, Adventní svícen a jeho symbolika, Vlajky měst České republiky, Adventní magazín, webovky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, politici, fikce a fantasy, přezdívky, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, zločin a právo, umělci a umění, křesťanství, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, historie, záliby a hobby, státní správa, lékařství, profese a zaměstnání atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Staré hry online

Zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Omalovánky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Logické hry, Deskovky, Farmářské hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Oddechové hry apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: školství, K, Životopisy slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek amerických států, Biografie Eri Aikawa, doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Full HD tapety ke stažení, odkaz, K, Il Liverpool Football Club, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Vietnam
Odkazy na užitečné webové stránky
Germany
Doporučené odkazy
Vlajky měst Zlínského kraje
Zajímavé webové stránky
Vánoční písničky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Thierry Daniel Henry
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.