Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, zdarma, linky, Vánoční web, Paris Saint-Germain F.C., Online životopisy, biografie, Přehled států světa a jejich vlajek, kuriozity, Online hry omalovánky, školství, weby, Vlajky spojených států amerických, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Colorado, Nevada, New Hampshire, Alabama, Wisconsin, Montana, Severní Dakota, Kalifornie, Nebraska, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Aljaška, Utah, Rhode Island, Kentucky, Florida, Indiana, Massachusetts, Delaware, Arkansas, Ohio, Severní Karolína, Maryland, Louisiana, New York atd.

Keywords:F, výukové pomůcky, Americké federální vlajky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Juventus Turín, Vlajky měst a obcí České republiky, Super free web games zdarma, zajímavosti, Omalovánky k tisku, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Adventury, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, věda, internet, chemie, český jazyk, filozofie, školství, zkratky, zločin a právo, jídlo, nemoce, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, sport, nápoje, kultura, náboženství a křesťanství, software, literatura, cestování, psychologie, různé, latina, materiály atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Oddechové, Sportovní, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Montana, Ohio, Západní Virginie, Michigan, Alabama, Nebraska, Kalifornie, New York, Georgie, Delaware, Oklahoma, Idaho, Minnesota, Kentucky, Texas, Severní Dakota, Massachusetts, Severní Karolína, Oregon, Aljaška, Wisconsin, Iowa, Havaj, Colorado, Indiana atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Antistresové omalovánky pro dospělé, F, internet, Stručný encyklopedický slovník, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Nejlepší hry pro dívky, P, Vánoční web, H

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Frky, fórky, ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: volný čas, Nejhranější hry online, pro dospělé, Selena Gomez, Super online kvízy, tipy, internetové stránky, Adult FriendFinder, URL, Životopisy slavných osobností, hyperlinky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Animace, Strategie, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Karetní hry a tak dále.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, monitor, displej, počítač, obrazovka počítače, phablet, mobil, notebook, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, macOS, Linux Fedora, Windows 10, Windows 95, Linux Xubuntu. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Formule 1, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fraktály, zvířata, sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky, ptáci, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy. Dostupná rozlišení jsou 1080x1920, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1280x960, 360x720, 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1152x1920, 1280x1024, 375x812, 2560x1600, 1024x768, 1280x720, 1152x864 atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, záliby, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, státní správa, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, historie, filozofie, politici, křesťanství, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, věda, umělci, osobnosti, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, poruchy, přezdívky, zločin a právo atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Skvělé hry online zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Státní vlajky států světa, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, humor, Ilustrační obrázky, počítače, Kliparty pro Office, Dopravní značky, zábava, Neoficiální stránky o městu Plzeň, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Další odkazy:

Otevřený formát
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Doporučené odkazy
Brazilská vlajka
Partnerské internetové stránky
Státy a jejich vlajky
Odkazy na partnerské weby
Digitální počítačové hry, herní konzole

Děkujeme vám za vaši návštěvu.