Naše tipy, cestování, hry a informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Strategie, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Animace, Akční hry, Střílečky a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, sport, herectví, herci a herečky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, politici, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, historie, zločin a právo, nadpřirozené osoby, umělci, přezdívky, věda, mytologie, záliby, státní správa atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, phablet, smartphone, mobilní telefon, notebook, displej, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy Mac, Apple iOS (iPhone), Windows NT, SUSE Linux, Windows 10, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows 98, Windows XP, Linux Fedora. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, free wallpapers, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, velkoměsta a noční život, květiny, fantasy, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, nature - příroda, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 1080x1920, 768x1024, 1440x900, 1440x960, 1366x1024, 2560x1440, 750x1334, 1920x1080, 2560x1600, 1440x2560, 1920x1440, 360x760, 854x480, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Barbie hry, online html5 hry, Logické hry, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, školství, Saint Vincent and the Grenadines, webové stránky, pro dospělé, Dopravní značení, Istanbul, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, Hry pro kluky, weby

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, příroda, literatura, latina, chemie, filozofie, software, rostliny, počítače, náboženství a křesťanství, školství, materiály, psychologie, politika, český jazyk, jídlo, hardware, kultura, věda, lékařství a medicína, nemoce, fyzika, sport, nástroje atd.

Hlášky, výroky, myšlenky, moudra, aforismy, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, myšlenky, moudra, aforismy, bonmoty, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o dobru, přísloví o naději, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, cestování, hry a informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:Státní prapory států světa, A, F, Obrázky a kliparty zdarma, Levné letenky, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky k svátku, obrázková přání, V, Wallpapers na PC, webovky

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, mapy, hudba, stavby, jídlo a nápoje, ženy a dívky, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nápoje, nástroje a přístroje, náboženství, láska, halloween, osobnosti a lidé, hmyz, přístroje, ovoce, rostliny, sport, zvířata, muži, věda atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Síť, cestování, hry a informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Upálen, Sochař, Olympiáda, Filozof, Politik, Básníci, Pittsburgh Penguins, Starověký Egypt, Dabérka, Hudba, Vojevůdce, Komik, Ekonom, Esejista, Továrník, NHL, Spisovatel, Nobelova cena, Generalissimus, Poslanci, Vůdce, Skladatel, Češi, Královna, Zpěvačky, Máj, Florida Panthers, Philadelphia Flyers, Druhá světová válka, Gymnasté, Malíř, Washington Capitals, Čech, Zavražděn, Charta 77, Životopis apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, jak exportovat následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy zdarma, Blahopřání nejen k narození miminka, Obrázky na PC zdarma ke stažení, odkazy, linky, Tapety na plochu PC, Prapory českých měst, Super online flash hry, Hry pro kluky, cestování

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty apod.

Informace, cestování, hry a informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, historie, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, mytologie, politici, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, umělci, zločin a právo, poruchy, fikce a fantasy, věda, nadpřirozené osoby, psychologie atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: výukové pomůcky, humor, Vlajky jednotlivých států USA, Hinge is online dating app building relationships, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států USA, Selena Gomez, Dopravní značení, multimédia, Nejhranější hry online

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Velikonoční hry a podobně.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, Kliparty pro Office, pro děti, zdroje informací, Fotografie topmodelek, info, Online testy zdarma bez registrace, zeměpis, H, Státní prapory států světa, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Gratulace a přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Dubai
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Flags of the world countries
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu motorky
Odkazy na partnerské weby
Vlajky zemí střední Ameriky
Odkazy na užitečné webové stránky
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
Přání a obrázky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.