Partnerské weby, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, notebook, mobil, tablet, počítač, phablet, PC, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Linux Mint, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Android, Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Microsoft Windows 8, FreeBSD. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, nature - příroda, flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, free wallpapers, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1200x1920, 1152x864, 1920x1200, HD 1280x720, 640x480, 1600x2560, 375x812, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1366x768, 375x667, 1440x2560, 1536x2048, 1024x768, 1080x1920 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventury, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Přísloví, myšlenky, úsloví, výroky, hlášky, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, úsloví, výroky, hlášky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, Omaha hold em poker, Online životopisy, biografie slavných osobností, Federace USA, zdroje informací, Vlajka Paraguaye, internetové stránky, č, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky, kliparty

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, internet a web, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro displej, phablet, mobil, tablet, PC, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 98, Windows 2000, Android, macOS, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 95. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, noční města, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, sportovní pozadí, auta, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 2560x2048, 1536x2048, 1152x864, Full HD 1080x1920, 1024x768, 1080x1800, 800x600, 1024x600, 1200x1920, 2160x3840, 412x846, 1600x1200, 1366x1024, 1920x1200, 800x1280 atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, PC, počítač, mobil, phablet, displej, monitor, mobilní telefon, smartphone, notebook, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, Chrome OS, Windows 95, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows NT, Windows 10, SUSE Linux, macOS, Windows XP, Windows Server 2012. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, noční města, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, příroda, krajina, rostliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, letadla. Dostupné rozměry 854x480, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 800x1280, 2048x1536, 1536x864, 1440x900, 360x760, 1152x768, 640x480, 1024x768, 375x812, 1920x1440, 375x667, 1536x2560, 1680x1050 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:pro děti, internet, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek Velikonoční slepička, P, Dopravní značení, Tapety na PC, Obrázek Policistka, odkaz, humor, Přehled přípon a koncovek souborů

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Deskovky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Logické hry, Auta a závodní apod.

Informace, technika, zábava, informace

Myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy, úsloví, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy, úsloví, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o životě, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o přátelství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, doporučujeme, webové stránky, Cyprus, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, tipy, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, linky, cestování, Prapory všech zemí světa, zadarmo

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, geocaching apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zkratky, fyzika, latina, věda, český jazyk, nemoce, jídlo, politika, kultura, lékařství a medicína, software, různé, rostliny, nástroje, nápoje, počítače, chemie, účetnictví, zločin a právo, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, filozofie atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Klasické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: webovky, multimédia, M, Countries and flags, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka nejen k narození dítěte, info, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, geocaching apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Online hry zdarma, URL, zeměpis, Online hry zadarmo, zdarma, Online vánoční magazín, Dopravní značky, odkazy, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky letadel, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Zajímavé internetové odkazy
Beyoncé Knowles
Tipy na zajímavé weby
Historie strategických válečných her
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky, flags
Partnerské internetové stránky
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Naše tipy na užitečné weby
Sarah Michelle Gellar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.