Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, sport, politici, věda, historie, podnikání a podnikatelé, psychologie, záliby, umělci, nadpřirozené osoby, národnost, politika, lékařství, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, poruchy, filozofie, školství, profese a zaměstnání, vlastnosti, křesťanství, přezdívky, státní správa atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Fórky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouz, Obchodník, Žijící, Vůdce, Druhá světová válka, Hejtmani, Zpěvačka, Slovák, Prezident, Kněz, Atentát, Normalizace, Antropolog, KSČ, Scénárista, Čech, Básníci, Prezidenti ČR, Režisér, Mim, Hejtman, Rakousko-Uhersko, Philadelphia Flyers, KHL, Fotograf, Svatý, Vojáci, Upálen, Český slavík, Boston Bruins, Diplomat, Herečka, Nobelova cena, Textař, Podnikatelé, Egypt apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, volný čas, tipy, Přehled státních vlajek států světa, Istanbul, internet, zeměpis, Nejhranější online hry zdarma, Kim Kardashian naked, Online hry zdarma, multimédia, počítače, Webové online testy zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Tapety na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro tablet, PC, notebook, displej, monitor, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Java ME, Windows NT, Android, Microsoft Windows 8, Windows 98. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní a závodní auta, zvířata, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, flóra, stromy, motorky, květiny. Zvolit si můžete rozměry 360x720, 1152x768, 800x1280, 1600x1200, 3200x1800, 640x480, 800x600, 4800x1200, 1280x720, 1024x600, 1600x900, 1600x900, 2048x1080, 1280x768, 1280x1024, 1920x1280 atd.

Síť, volný čas a zábava

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Hokej, Husité, Vládce, Teolog, NHL, Faraon, Křesťanství, Diplomat, Ministr zahraničí, Žijící, AIDS, Královna, Itálie, Boston Bruins, Pop, Herečka, Dallas Stars, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Sochař, Podnikatelé, Poprava, Zpěvačka, Francouz, Maršál, Rétorika, HIV pozitivní, KHL, Politik, Egypt, KSČ, Lord, Prezidenti USA, Scénárista, Vojevůdce apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:info, Super online flash hry, Počítačové tapety pro Windows, zajímavosti, Tapety na plochu auta, Kliparty pro dokumenty, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Hanoj, Online testy zdarma bez registrace, kuriozity, Webové html5 hry zdarma

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Delaware, Oregon, Utah, Nové Mexiko, Wisconsin, Jižní Dakota, Kansas, Jižní Karolína, Severní Dakota, Kalifornie, Minnesota, Pensylvánie, Maine, Kentucky, Arkansas, Michigan, Nebraska, Ohio, New York, Louisiana, Oklahoma, Iowa, Indiana, Rhode Island, Severní Karolína atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: linky, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajka prezidenta České republiky, Kliparty zdarma, V, školství, Webcam model, Webové online testy zdarma, cestování, Biografie slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, ptáci, květiny, hudba, mapy, symboly, láska, osobnosti a lidé, ovoce, muži, sport, auta, zelenina, nástroje a přístroje, hmyz, náboženství, rostliny, dopravní prostředky, halloween atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Full HD tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro smartphone, displej, notebook, obrazovka počítače, tablet, mobil, počítač, PC, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, SUSE Linux, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Mac, Windows Server 2012, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Android. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, rostliny, hudební tapety, jídlo a nápoje, budovy a stavby, letadla, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, wallpapery, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, zvířata, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 1600x1200, 2560x1600, 2560x2048, 1600x900, 1920x1440, 1536x2560, 1920x1280, 1280x960, 800x1280, 1280x1024, 1536x864, 1440x960, 412x846, 375x812, 1280x800 atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, F, Dopravní značení, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Bayern München, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, A

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, ptáci, květiny, hudba, mapy, symboly, láska, osobnosti a lidé, ovoce, muži, sport, auta, zelenina, nástroje a přístroje, hmyz, náboženství, rostliny, dopravní prostředky, halloween atd.

Informace, volný čas a zábava

Anekdoty, černý humor, fórky, fóry, frky, vtipy

Chcete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, fórky, fóry, frky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O škole, O Němcích apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, internetové stránky, pro děti, Životopisy osobností, hyperlinky, Tipy na výlet, K, humor, pro dospělé, Státní prapory, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, Přání k svátku podle jmen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Další odkazy:

Madagascar
Odkazy na zajímavé weby
Přání k svátku
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka NATO
Linky na partnerské weby
Flags of the world countries
Zajímavé webové stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?
Naše tipy na zajímavé stránky
Chelsea Football F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.