Zajímavé odkazy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, filozofie, vlastnosti, rodinné vztahy, školství, lékařství, křesťanství, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, politici, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, historie, národnost, přezdívky, nadpřirozené osoby, osobnosti, mytologie, věda, psychologie, umělci atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, sport, latina, náboženství a křesťanství, psychologie, internet, lékařství a medicína, technika, český jazyk, různé, věda, počítače, kultura, filozofie, rostliny, materiály, ekonomie a ekonomika, zkratky, politika, nápoje, příroda, software, literatura, matematika atd.

Klíčová slova: počítače, hyperlinky, URL, H, Swaziland, školství, Online hry zdarma, Pozadí na PC, Omalovánky k vytištění pro děti, Vlajky států USA, Super online kvízy, internetové stránky, Přehled souborových přípon

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Náš tip, informace a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, nápoje, účetnictví, stavebnictví, školství, technika, příroda, český jazyk, kultura, cestování, internet, zkratky, zločin a právo, počítače, politika, latina, lékařství a medicína, věda, psychologie, rostliny, fyzika, bankovnictví, jídlo, materiály atd.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, PC, monitor, mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, displej, tablet, phablet a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 95, Linux Ubuntu, OSX, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Slackware. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 800x1280, 1440x960, 360x640, 1280x800, 2160x3840, 1536x2048, 854x480, 1920x1200, 1600x2560, 1280x768, 2560x1600, 1280x720, 1024x768, 3200x1200, 1920x1440 atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Full HD wallpapers na PC, Super online hry zdarma, F, Mali, doporučujeme, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky spojených států amerických, Liverpool F.C., Nej hry online, Wallpapers na plochu počítače, info

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Síť, informace a zábava

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Maryland, New Jersey, Montana, Rhode Island, Delaware, Virginie, Wyoming, Nové Mexiko, Georgie, Louisiana, Texas, Severní Karolína, Tennessee, Pensylvánie, Idaho, Kalifornie, Arkansas, Connecticut, Oklahoma, Washington, Západní Virginie, Florida, New Hampshire, Massachusetts, Iowa atd.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Online testy zdarma bez registrace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cestování do USA, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, Světové vlajky, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, volný čas, Tapety do mobilu, Free game online hry, odkazy

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Pozadí na PC - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. lze použít v smartphone, displej, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, mobil, mobilní telefon, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint, Windows Me, Windows XP, Windows Server 2012, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 98, Windows 95. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, wallpapery, budovy a stavby, operační systémy, Windows, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, letadla. Zvolit si můžete rozměry 375x812, 360x640, 1800x1440, 412x846, 2160x3840, 1600x900, 1024x768, HD 1280x720, 1280x768, 1440x960, 854x480, 1080x1800, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 800x600, 1366x1024 atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: weby, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Fotografie topmodelek, Seznam vlajek měst České republiky, zajímavosti, webovky, Fotografie topmodelek, Adventní magazín, zdroje informací, zdarma

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Pozadí na PC - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. lze použít v smartphone, displej, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, mobil, mobilní telefon, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint, Windows Me, Windows XP, Windows Server 2012, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 98, Windows 95. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, wallpapery, budovy a stavby, operační systémy, Windows, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, letadla. Zvolit si můžete rozměry 375x812, 360x640, 1800x1440, 412x846, 2160x3840, 1600x900, 1024x768, HD 1280x720, 1280x768, 1440x960, 854x480, 1080x1800, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 800x600, 1366x1024 atd.

Informace, informace a zábava

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Vtípky, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Animace, Střílečky, Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Pro dívky, Strategie, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Adventury, Logické hry, Sportovní hry a tak dále.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Omalovánky, Deskovky, Akční gamesky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Logické hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Nejhranější online testy a kvízy, Kliparty zadarmo ke stažení, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší hry pro dívky, Online hry zdarma, zeměpis, K, Fotografie topmodelek, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Omalovánky pro malé děti
Zajímavé webové stránky
Fotografie topmodelek
Doporučené internetové odkazy
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Naše tipy na zajímavé stránky
Zlatan Ibrahimović
Tipy na užitečné weby
Proxy server
Zajímavé internetové odkazy
HTML Online browser games

Děkujeme vám za vaši návštěvu.